Od 08 V 2022 do 15 V 2022 r.

08.V 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

7.30 Za+ mamę Aleksandrę Suszek w rocznicę śmierci, męża Mieczysława, syna Stanisława, za++ Julię, Romana Białas + córkę Anielę Jakubek , męża Lucjana, synów Jerzego, Ignacego, Alojzego Białas, synową Urszulę, wnuka Adama oraz za dusze opuszczone.

11.15 Msza św. w intencji dzieci obchodzących I-szą rocznicę Komunii św. w roku 2021

15.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Kolekta : na W.Ś.S.D .

09.V PONIEDZIAŁEK Uroczystość św. Stanisława bpa i męcz., głównego patrona Polski.

17.00 Za+ Zofię Strzelczyk, jej rodziców Monikę i Władysława Gajdzik, siostry Marię, Jadwigę i Elżbietę, oraz dalsze pokrewieństwo.

17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE

10.V  WTOREK Dzień powszedni

7.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE

8.00 Za+ Bernadetę Korfanty w 30-ty dzień po śmierci++ rodziców Antoniego i Agnieszkę Koryciorz++ Teściów Różę i Alojzego Korfanty.

11.V ŚRODA Dzień powszedni

16.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania

12.V CZWARTEK Dzień powszedni

7.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE

8.00 Za+ Stefanię Fryc od sąsiadów i znajomych.

13.V PIĄTEK Dzień powszedni

17.00 W intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej i ich rodzin.

17.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE

14.V  SOBOTA Święto św. Macieja, Apostoła

7.30 NABOŻEŃSTWO MAJOWE

8.00 Za++ Weronikę, Wilhelma Łysko, synów Alojzego, Franciszka+ Gertrudę Pilch++ Marię Alberta Pyras++ Marię, Jana Musialik, dusze w czyśćcu cierpiące.

15.V 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.30 Za dusze ++ Janiny i Zbigniewa Dydak, rodziców i rodzeństwo z obu stron+ Erwina Hojka++ Lidie i Mieczysława Zamora oraz dusze z pokrewieństwa Dydak Ulbrich.

11.15 Do Bożej opatrzności i MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha św. i zdrowie dla Julii z okazji urodzin oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

15.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE

Kolekta : na potrzeby parafii.